Satın almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, ürüne zarar vermeden, kullanmadan, size teslim edilen tarihten itibaren on dört (14) günlük süre içinde Tüketici Kanunu'ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek Yurtiçi kargo ile gönderici ödemeli olarak iade ya da değişim için gönderebilirsiniz.

İade ve değişimde herhangi bir problem ile karşılaşmamanız için; İadesi ve değişimi olmayan ürünler; yanlış yıkama sonucu deforme olan ürünler, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla sipariş teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde tarafımıza faturası ve orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki şartlara uygun ürünlerinizi Burcu Akça adına aşağıdaki adrese Yurtiçi Kargo ile kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Lületaşı Şube

Tepebaşı/Eskişehir

Ürününüz depomuza ulaştığı andan itibaren inceleme ve kalite kontrolleri ardından en geç 1 hafta içinde tamamlanacaktır. İade ve değişim işlemlerinizi üye girişi yaparak siparişlerim bölümünden sipariş detayları kısmından takip edebilirsiniz.

Bejh Official